Hakkımızda

Tayder Mühendislik Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gazi Üniversitesi Teknopark bünyesinde ülkemize teknolojik açıdan yeni ürünler kazandırmak, tasarımdan analize kadar geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti sağlamak, AR-GE faaliyetleri yapmak, istenilen her türlü mekanik sistemin tasarım ve analizini yaparak projelendirilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ülkemizin yurt dışından ithal ettiği teknolojilerin ülke içerisinde inovatif çözümler ekleyerek tasarımını, analizini ve üretimini yaparak yerlileşmeyi kendine misyon edinen firmamız bunun için gerekli çalışmaları yaparak ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Tayder Mühendislik Yapılara Dış Cepheden Eşya ve Yük Platformu projesi ile ülkemizde ilk yerli mühendislik ürünü olan Eşya ve Yük Taşıma Asansörlerinin tasarımını, analizini kendi bünyesinde yapmış, şuan seri imalata devam etmektedir. Tayder Asansörleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desdeklenmektedir. Asansörlerimiz patent korumalıdır ve bütün belgeleri tamamlanmıştır.

Tayder Mühendislik yenilikçi, akılcı, ilkeli vizyonuyla çözüm odaklı anlayışıyla çalışarak hızlı bir şekilde büyümektedir.